Sukunimi Etunimi Titteli / tehtävä Puhelin Mobiili Osoite Sähköposti Toimipiste
Aaltonen
Merja
toimistosihteeri, päivähoitolaskutus
044 435 6616
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
merja.aaltonen@mynamaki.fi
Päivähoitotoimisto
Ahlqvist
Pentti
kiinteistönhoitaja
050 562 5534
Kuivelantie 10, 23100 Mynämäki
pentti.ahlqvist@mynamaki.fi
Kiinteistönhoito
Akkanen
Pauli
vesilaitoksen hoitaja
040 769 9203
Vesilaitos
Aluepelastuslaitos Ugin alue
02 263 3111
Liljalaaksonkatu 25, 23500 Uusikaupunki
Palotarkastus
Aro
Juha
erityisluokanopettaja
044 435 6914
Yläneentie 148, 23100 Mynämäki
juha.aro@mynamaki.fi
Leinikki 1
Aseman koulu
Ihanamäki Mika
luokanopettaja, rehtori
044 435 6639
Opintie 35, 23100 Mynämäki
mika.ihanamaki@mynamaki.fi
Aseman koulu
Aseman koulu
keittiö
044 435 6644
Opintie 35, 23100 Mynämäki
Aseman koulu
Corsini-Rautalinna
Petra-Paula
resurssiopettaja
044 435 6948
Yläneentie 148, 23100 Mynämäki
Leinikki
Faksi
Taloustoimisto
02 430 4040
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
Taloushallinto
Haapala
Jukka
taloushallintoyks.päällikkö
044 783 7273
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
jukka.haapala@mynamaki.fi
Taloushallinto
Häävuori
keittiö/ruokala
044 435 6624
Häävuorentie 2, 23100 Mynämäki
Häävuori
Hakula
Marjo-Riitta
toimistosihteeri, kj:n sihteeri
044 435 6608
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
marjo-riitta.hakula@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Heikola
Annika
rakennustarkastaja
050 078 2584
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
annika.heikola@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Heino
Minna
koulusihteeri
044 435 6627
Keskuskatu 19, 23100 Mynämäki
minna.heino@mynamaki.fi
Lukio
Heino
Minna
koulukuljetusyhdyshenkilö
044 783 7286
Keskuskatu 19, 23100 Mynämäki
minna.heino@mynamaki.fi
Lukio
Heinonen
Tarja
palkkasihteeri, Akseli
044 435 6619
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
tarja.heinonen@mynamaki.fi
Taloushallinto
Helisvuori
Satu
toimistosihteeri
044 435 6609
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
satu.helisvuori@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Helisvuori
Teppo
kiinteistönhoitaja vastaava
050 595 2646
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
teppo.helisvuori@mynamaki.fi
Kiinteistönhoito
Hiirenkorvan
päiväkoti
040 769 9209
Päiväkodintie 4, 23120 Mietoinen
pk.hiirenkorva@mynamaki.fi
Hiirenkorva
Hilska
Suvi
kiinteistöpäällikkö
040 769 9213
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
suvi.hilska@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Hoffren-Lerkki
Jaana
palkkasihteeri, Akseli
044 435 6612
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
jaana.hoffren-lerkki@mynamaki.fi
Taloushallinto
Holmroos
Pamela
työpajaohjaaja
044 435 6952
Virastotie 1, 23100 Mynämäki
Nuoriso
Huolin
koulu
044 435 6636
Vehmaantie 485, 23100 Mynämäki
pauliina.kallunen@mynamaki.fi
Huolin koulu
Huolin koulu
keittiö
044 435 6659
Vehmaantie 485, 23100 Mynämäki
liisa.kuusela@mynamaki.fi
Huolin koulu
Huolin koulu
Pauliina Kallunen
luokanopettaja, rehtori
044 435 6941
Vehmaantie 485, 23100 Mynämäki
pauliina.kallunen@mynamaki.fi
Huolin koulu
Hurme
Rita
pääkirjanpitäjä, Akseli
044 435 6611
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
rita.hurme@mynamaki.fi
Taloushallinto
Hynnä
Markus
tietohallintopäällikkö
044 783 7263
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
markus.hynna@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Ihalaisten
ryhmäperhepäiväkoti
044 530 6427
Ihalaistentie 15, 23100 Mynämäki
Päivähoito
Ihalaisten koulu
keittiö
044 435 6654
Ihalaistentie 15, 23100 Mynämäki
anne.berg@mynamaki.fi
Ihalaisten koulu
Ihalaisten koulu
Lahtonen Jenni
luokanopettaja
044 435 6646
Ihalaistentie 15, 23100 Mynämäki
jenni.lahtonen@mynamaki.fi
Ihalaisten koulu
Ihalaisten koulu
Salonen Heidi
luokanopettaja
044 435 6647
Ihalaistentie 15, 23100 Mynämäki
heidi.salonen@mynamaki.fi
Ihalaisten koulu
Ihanamäki
Mika
luokanopettaja, rehtori
044 569 9411
Opintie 35, 23100 Mynämäki
mika.ihanamaki@mynamaki.fi
Aseman koulu
Iltanen
Minna
päiväkodin johtaja
044 435 6626
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
minna.iltanen@mynamaki.fi
Pikkulauri
Iltapäiväkerho
Tarvainen
044 783 7252
Karjalantie 10, 23100 Mynämäki
Tarvaisten koulu
Iltapäiväkerho
Tavastila
040 769 9215
Tavastilantie 1, 23120 Mietoinen
Tavastilan koulu
Iltapäiväkerho
Irjantalo
050 342 8702
Virastotie 1, 23100 Mynämäki
satu.aydemir@mynamaki.fi
Irjantalo
Iltapäiväkerho
Laurin koulu
044 783 7270
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
Laurin koulu
Iltapäiväkerho
Pyhä
044 783 7284
Pyhäntie 49, 23140 Hietamäki
Pyhän koulu
Iso-Kouvola
Liisa
toimistosihteeri
044 435 6617
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
liisa.iso-kouvola@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Itälä-Kokko
Eija
reskontrasihteeri, ostolaskut
044 435 6610
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
eija.itala-kokko@mynamaki.fi
Taloushallinto
Jokila
Teija
koulusihteeri
044 435 6632
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
teija.jokila@mynamaki.fi
Laurin koulu
Juhola
Riitta
pääkirjanpitäjä, Mynämäki
044 435 6606
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
riitta.juhola@mynamaki.fi
Taloushallinto
Karjalan
päiväkoti
050 535 7249
Karjalankyläntie 114, 23100 Mynämäki
pk.karjala@mynamaki.fi
Päivähoito
Karjalan koulu
keittiö
044 435 6641
Karjalankyläntie 114, 23100 Mynämäki
Karjalan koulu
Karjalan koulu
Tolonen Kari
luokanopettaja, rehtori
044 435 6642
Karjalankyläntie 114, 23100 Mynämäki
kari.tolonen@mynamaki.fi
Karjalan koulu
Kärkkäinen
Marja
hallintojohtaja
044 078 4670
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
marja.karkkainen@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
KAS vuokra-asunnot
Pia Kenttä
asukasvalitsija, puhelinaika klo 12-15
093 154 9632
Toinen linja 14, 00530 Helsinki
pia.vuokraus@kas.fi
Vuokra-asunnot
Katunpää
Tuula
toimistosihteeri
044 435 6620
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
tuula.katunpaa@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Kauppila
Matti
työpäällikkö
050 338 4470
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
matti.kauppila@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Kaven
Esa
kiinteistönhoitaja
050 342 8674
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
esa.kaven@mynamaki.fi
Kiinteistönhoito
Kerminen
Kai
oppilaanohjaaja
044 435 6630
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
kai.kerminen@mynamaki.fi
Laurin koulu
Keskitapio
Simo
palotarkastaja
022 633 1504
Palotarkastus
Kiinteistöpäivystäjä  
045 635 7272
Kiinteistönhoito
Kirjasto
Mynämäki
044 783 7257
Keskuskatu 13, 23100 Mynämäki
kirjasto@mynamaki.fi
Kirjasto
Kitola
Maria
liikunnanopettaja
044 783 7255
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
maria.kitola@mynamaki.fi
Laurin koulu
Koskinen
Anne
palkkasihteeri, Mynämäki
044 435 6614
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
anne.koskinen@mynamaki.fi
Taloushallinto
Kytö
Aleksi
vapaa-ajanohjaaja
044 783 7256
Virastotie 1, 23100 Mynämäki
aleksi.kyto@mynamaki.fi
Irjantalo
Laaksonen
Riitta
terveystarkastaja
040 029 3887
Virastotie 1, 23100 Mynämäki
riitta.laaksonen@uusikaupunki.fi
Laiholahti
Päivi
palkkasihteeri, Akseli
044 435 6603
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
paivi.laiholahti@mynamaki.fi
Taloushallinto
Laurin koulu
keittiö
044 435 6631
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
paivi.setala@mynamaki.fi
Laurin koulu
Lehtolahti-Saarinen
Tarja
siivoustyönohjaaja
044 435 6692
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
tarja.saarinen@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Leino
Pekka
rehtori
045 135 0005
Keskuskatu 19, 23100 Mynämäki
pekka.leino@mynamaki.fi
Lukio
Lempiäinen
Minna
erityislastentarhanopettaja
044 435 6690
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
minna.lempiainen@mynamaki.fi
Päivähoito
Lukio
keittiö
044 435 6629
Keskuskatu 19, 23100 Mynämäki
sari.verta@mynamaki.fi
Lukio
Mäkilä
Maija
yleinen edunvalvoja
02 9565 2280
Läntinen Pitkäkatu 17 B, 20100 Turku
maija.makila@oikeus.fi
Mäkirinne
Markku
talous- ja velkaneuvoja
044 075 0860
Mäkisalo
Heikki
rehtori
050 565 1891
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
heikki.makisalo@mynamaki.fi
Laurin koulu
Marttila
Tarja
toimistosihteeri
044 435 6618
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
tarja.marttila@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Mehtälä
Tuula
palkkasihteeri, Mynämäki
044 435 6607
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
tuula.mehtala@mynamaki.fi
Taloushallinto
Mynämäen käsi- ja taideteollisuusopisto
keittiö
044 435 6634
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
sirke.mikkola@mynamaki.fi
MKTO
Mynämäen terveyskeskus
keittiö
044 435 6602
Kuivelantie 10, 23100 Mynämäki
erja.laiho@mynamaki.fi
Terveyskeskus
Nissinen
Esa
kiinteistönhoitaja
044 043 7668
esa.nissinen@mynamaki.fi
Kiinteistönhoito
Nuorisotila
Irjantalo
044 783 7297
Virastotie 1, 23100 Mynämäki
Irjantalo
Nuorisotila
Mietoinen
040 769 9212
Kirkkotie 124, 23120 Mietoinen
Kylätalo Mietola
Oikeusaputoimisto Varsinais-Suomi
oikeusavustaja
029 566 0434
varsinais-suomi.oikapu@oikeus.fi
Oja
Timo
tekninen johtaja
050 585 6772
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
timo.oja@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Opettajanhuone
Laurink. 1-6 lk.
044 435 6970
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
Laurin koulu
Opettajanhuone
Laurink. 1-6 lk.
044 435 6971
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
Laurin koulu
Opettajanhuone
Laurink. 7-9 lk
044 435 6960
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
Laurin koulu
Opettajanhuone
Laurink. 7-9 lk.
044 435 6961
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
Laurin koulu
Opettajanhuone
lukio
044 435 6980
Keskuskatu 19, 23100 Mynämäki
Lukio
Österberg
Seija
kunnanjohtaja
044 783 7300
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
seija.osterberg@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Päiväkoti 
Pajunkissa
040 769 9216
Pyhäntie 49, 23140 Hietamäki
pk.pajunkissa@mynamaki.fi
Pyhän koulu
Päiviö
Antti
rehtori, luokanopettaja
044 435 6912
Pyhäntie 49, 23140 Hietamäki
antti.paivio@mynamaki.fi
Pyhän koulu
Päiviö-Häkämies
Laura
kasvatus- ja sivistysjohtaja
044 783 7285
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
laura.paivio-hakamies@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Palonen
Tanja
reskontrasihteeri, myynti
044 435 6601
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
tanja.palonen@mynamaki.fi
Taloushallinto
Parkkinen
Harry
liikunnanopettaja
044 783 7254
Koulutie 2, 23100 Mynämäki
harry.parkkinen@mynamaki.fi
Laurin koulu
Penttilä
Maija
eläinlääkäri
02 430 7265
050 032 5946
Virastotie 1, 23100 Mynämäki
Piipponen
Marjut
erityisopettaja
044 435 6653
Yläneentie 148, 23100 Mynämäki
Leinikki 2
Pikkulaurin päiväkoti
vuorohoito
044 435 6949
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
Pikkulauri
Pikkulaurin päiväkoti
Sinitiaiset
044 043 7669
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
Pikkulauri, päivähoito
Pikkulaurin päiväkoti
Satakielet
044 783 7288
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
Pikkulauri, päivähoito
Pikkulaurin päiväkoti
Puukiipijät
044 435 6661
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
Päivähoito, Pikkulauri
Pikkulaurin päiväkoti
Kivitaskut
044 783 7287
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
Päivähoito, Pikkulauri
Pikkulaurin päiväkoti
Pajulinnut
044 435 6633
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
Päivähoito, Pikkulauri
Pikkulaurin päiväkoti
Peukaloiset
044 783 7259
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
Pikkulauri, päivähoito
Pikkulaurin päiväkoti
Hippiäiset
044 435 6913
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
Päivähoito, Pikkulauri
Pikkulaurin päiväkoti
keittiö
044 435 6622
Koulutie 5, 23100 Mynämäki
helena.hietala@mynamaki.fi
Pikkulauri
Porkka
Susan
luokanopettaja, rehtori
044 569 9220
Tavastilantie 1, 23120 Mietoinen
susan.porkka@mynamaki.fi
Tavastilan koulu
Puustinen
Satu
maaseutuasiamies
050 541 0405
Maaseutu
Pyhän
esikoulu
040 769 9206
Pyhäntie 49, 23140 Hietamäki
Pyhän koulu
Pyhän
koulu
044 435 6643
Pyhäntie 49, 23140 Hietamäki
antti.paivio@mynamaki.fi
Pyhän koulu
Pyhän koulu
keittiö
044 435 6645
Pyhäntie 49, 23140 Hietamäki
leena.tattalainen@mynamaki.fi
Pyhän koulu
Raunio
Saija
erityislastentarhanopettaja
044 783 7289
Kotipellontie 6, 23100 Mynämäki
saija.raunio@mynamaki.fi
Pikkulauri
Realia Management Oy
Siirtola Aleksi
isännöitsijä, vastaanotto torstaisin vanhalla yhteiskoululla
010 228 7724
Keskuskatu 19, 23100 Mynämäki
Vuokra-asunnot
Rekunen
Petri
kentänhoitaja
050 402 7666
Urheilutie 6, 23100 Mynämäki
petri.rekunen@mynamaki.fi
Urheilukeskus
Saikkonen
Pia
palkkasihteeri, Nousiainen
044 435 6621
Keskuskatu 31, 23100 Mynämäki
pia.saikkonen@mynamaki.fi
Taloushallinto
Sainio
Ville-Veikko
kentänhoitaja
050 402 7665
Urheilutie 6, 23100 Mynämäki
ville-veikko.sainio@mynamaki.fi
Urheilukeskus
Salminen
Marjo
päiväkodin johtaja
044 435 6625
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
marjo.salminen@mynamaki.fi
Päivähoitotoimisto
Salminen
Timo
vesilaitoksen hoitaja
044 435 6651
timo.salminen@mynamaki.fi
Vesilaitos
Salminen
Anna
liikunta- ja nuorisopalveluvastaava
050 300 2508
Virastotie 1, 23100 Mynämäki
anna.salminen@mynamaki.fi
Irjantalo
Santanen
Erja
varhaiskasvatusjohtaja
044 435 6623
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
erja.santanen@mynamaki.fi
Päivähoitotoimisto
SER-piste
044 700 5307
Pyykkärintie 7, 23100 Mynämäki
Stjärnstedt
Stefan
opinto-ohjaaja
044 435 6628
Keskuskatu 19, 23100 Mynämäki
stefan.stjarnstedt@mynamaki.fi
Lukio
Talvinen
Matti
nuohous Mynämäen keskusta ja Mietoinen
040 064 0656
Tarvaisten koulu
keittiö
044 435 6649
Karjalantie 10, 23100 Mynämäki
paula.vilola@mynamaki.fi
Tarvaisten koulu
Tarvaisten koulu
Leino Iiro
luokanopettaja, rehtori
044 435 6635
Karjalantie 10, 23100 Mynämäki
iiro.leino@mynamaki.fi
Tarvaisten koulu
Tarvaisten ryhmis
Vekaravintti
050 535 7248
Karjalantie 10, 23100 Mynämäki
Päivähoito
Tavastilan
esikoulu
040 769 9208
Tavastilantie 1, 23120 Mietoinen
pk.tavastila@mynamaki.fi
Tavastilan koulu
Tavastilan koulu
opettajanhuone
040 769 9210
Tavastilantie 1, 23120 Mietoinen
Tavastilan koulu
Tavastilan koulu
keittiö
040 769 9207
Tavastilantie 1, 23120 Mietoinen
merja.olli@mynamaki.fi
Tavastilan koulu
Tavastilan koulu erityisluokka
Marja Summanen
050 342 8689
Tavastilantie 1, 23120 Mietoinen
Tavastilan koulu
Tavastilan koulu pienryhmä
Leivo Tiina
040 769 9217
Tavastilantie 1, 23120 Mietoinen
tiina.leivo@mynamaki.fi
Tavastilan koulu
Toljander
Tuija
ruokapalvelupäällikkö
050 595 2651
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
tuija.toljander@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Tolonen
Kari
luokanopettaja, rehtori
044 435 6947
Karjalankyläntie 114, 23100 Mynämäki
kari.tolonen@mynamaki.fi
Karjalan koulu
Uimahalli
Irjantalo
045 131 7777
Virastotie 1, 23100 Mynämäki
uimahalli@mynamaki.fi
Irjantalo
Uski
Riikka
kulttuuri- ja kirjastopalveluvastaava
050 408 5798
Keskuskatu 13, 23100 Mynämäki
riikka.uski@mynamaki.fi
Kirjasto
Vaahteramäen päiväkoti
Mesimarjat
044 544 3451
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäki
Vaahteramäen päiväkoti
Metsätähdet
044 435 6915
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäki
Vaahteramäen päiväkoti
Kissankäpälät
050 535 7252
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäki
Vaahteramäen päiväkoti
Mansikkapaikka
044 783 7276
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäki
Vaahteramäen päiväkoti
Ketunleivät
044 783 7258
Vehmaantie 111, 23100 Mynämäki
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäki
Varjonen Pirkko
Lindgren Anu
toimistosihteeri, vesilaskutus
044 435 6604
Keskuskatu 21, 23100 Mynämäki
pirkko.varjonen@mynamaki.fi
Kunnanvirasto
Veck
Heidi
ympäristösihteeri
044 797 1700
Raision kaupunki, PL 1, 21201 Raisio
heidi.veck@raisio.fi
Vesihuoltopäivystys
044 534 1220
Vesilaitos
Vilola
Jyrki
nuohous muu Mynämäki paitsi keskusta ja Mietoinen
050 595 6132
Ei hakutuloksia. Koita hakea vain osalla sanasta.