Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Mynämäen kunta
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki

kunta@mynamaki.fi
etunimi.sukunimi@mynamaki.fi

 

Etsi yhteystietoja
A
Aaltonen Anssi
Tilalaitos
kiinteistönhoitaja
23120 Mietoinen
044 043 7668
anssi.aaltonen@mynamaki.fi
Aaltonen Merja
Päivähoitotoimisto
toimistosihteeri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6616
merja.aaltonen@mynamaki.fi
Ahlqvist Pentti
Mynämäen terveyskeskus
kiinteistönhoitaja
Kuivelantie 10
23100 Mynämäki
050 562 5534
pentti.ahlqvist@mynamaki.fi
Akkanen Pauli
Vesihuolto
vesilaitoksen hoitaja
Silotie 1
23100 Mynämäki
040 769 9203
Anttalainen Anne
Leinikki
opettaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6948
anne.anttalainen@mynamaki.fi
Anttila Anneli
Pikkulaurin päiväkoti
siistijä
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7636
Aro Juha
Laurin koulu
erityisopettaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6945
juha.aro@mynamaki.fi
Aseman koulu
Aseman koulu
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 435 6639
mika.ihanamaki@mynamaki.fi
Aseman koulun keittiö
Aseman koulu
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 435 6644
anne.berg@mynamaki.fi
E
Einiö Tuomas
Laurin koulu
apulaisrehtori
Koulutie 2
23100 Mynämäki
040 135 4507
tuomas.einio@mynamaki.fi
Eriksson-Tolkki Vilhelmiina
Irjantalo
työpajaohjaaja
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6952
tyopaja@mynamaki.fi
Eura Vesa-Matti
Kunnanvirasto
tekninen johtaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
050 585 6772
vesa-matti.eura@mynamaki.fi
G
Grundström Miia
Taloushallinto
palkkasihteeri (Rusko)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6619
miia.grundstrom@mynamaki.fi
H
Haapsaari Leena
Pyhän koulu
siistijä
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6669
Hakula Marjo-Riitta
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6608
marjo-riitta.hakula@mynamaki.fi
Heikkilä Toni
Varikko
huoltomies
Silotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6910
Heikola Annika
Kunnanvirasto
rakennustarkastaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
050 078 2584
annika.heikola@mynamaki.fi
Helisvuori Satu
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6609
satu.helisvuori@mynamaki.fi
Helisvuori Teppo
Laurin koulu
kiinteistönhoitaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
050 595 2646
teppo.helisvuori@mynamaki.fi
Hiirenkorvan päiväkoti
Hiirenkorvan päiväkoti
Päiväkodintie 4
23120 Mietoinen
040 769 9209
kirsi.suominen@mynamaki.fi
Huiskala Marjaana
Tilalaitos
siistijä
Rantasaunat
23100 Mynämäki
044 435 6663
Huolin koulu
Huolin koulu
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6636
pauliina.kallunen@mynamaki.fi
Hurme Rita
Taloushallinto
pääkirjanpitäjä
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6611
rita.hurme@mynamaki.fi
Hynnä Markus
Kunnanvirasto
tietohallintopäällikkö
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 783 7263
markus.hynna@mynamaki.fi
Hynnä Satu
Pikkulaurin päiväkoti
erityislastentarhanopettaja
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
040 135 4502
satu.hynna@mynamaki.fi
Häävuoren keittiö
Häävuoren palvelukeskus
Häävuorentie 2
23100 Mynämäki
044 435 6624
merja.talja@mynamaki.fi
I
Ihanamäki Mika
Aseman koulu
luokanopettaja-rehtori
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 569 9411
mika.ihanamaki@mynamaki.fi
Iltanen Minna
Pikkulaurin päiväkoti
päiväkodin johtaja
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6626
minna.iltanen@mynamaki.fi
Iltapäivätoiminta Irjantalo
Irjantalo
Virastotie 1
23100 Mynämäki
050 342 8702
Iltapäivätoiminta Pyhä
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 783 7284
Iltapäivätoiminta Tarvainen
Tarvaisten koulu
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
044 783 7252
Iltapäivätoiminta Tavastila
Kylätalo Mietola
Kirkkotie 124
23120 Mietoinen
040 769 9215
Immonen Mikko
Laurin koulu
erityisopettaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6682
mikko.immonen@mynamaki.fi
Iso-Kouvola Liisa
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6617
liisa.iso-kouvola@mynamaki.fi
Itälä-Kokko Eija
Taloushallinto
reskontrasihteeri
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6610
eija.itala-kokko@mynamaki.fi
J
Jetsonen Jessica
Leinikki
koulunkäynninohjaaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6940
Jokila Teija
Laurin koulu
koulusihteeri
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6632
teija.jokila@mynamaki.fi
Juhola Riitta
Taloushallinto
pääkirjanpitäjä
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6606
riitta.juhola@mynamaki.fi
K
Kallunen Pauliina
Huolin koulu
luokanopettaja-rehtori
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6941
pauliina.kallunen@mynamaki.fi
Kankaanpää Minna
Lukio
koulusihteeri
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6627
minna.kankaanpaa@mynamaki.fi
Kankaanpää Minna
Lukio
koulukuljetusyhdyshenkilö
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 783 7286
minna.kankaanpaa@mynamaki.fi
Karjalan koulu
Karjalan koulu
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6642
kari.tolonen@mynamaki.fi
Karjalan koulun keittiö
Karjalan koulu
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6641
marjaana.huiskala@mynamaki.fi
Karjalan päiväkoti
Karjalan koulu
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
050 535 7249
nina.alava@mynamaki.fi
Karru Tuulikki
Tavastilan koulu
luokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6697
tuulikki.karru@mynamaki.fi
Katunpää Tuula
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6620
tuula.katunpaa@mynamaki.fi
Kaven Esa
Vaahteramäen päiväkoti
kiinteistönhoitaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 342 8674
esa.kaven@mynamaki.fi
Kemppinen Pasi
Kunnanvirasto
kiinteistöpäällikkö
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
040 769 9213
pasi.kemppinen@mynamaki.fi
Kerminen Kai
Laurin koulu
oppilaanohjaaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6630
kai.kerminen@mynamaki.fi
Kiinteistöpäivystäjä Mynämäen kunta
Tilalaitos
23100 Mynämäki
045 635 7272
Kitola Maria
Laurin koulu
liikunnanopettaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 783 7255
maria.kitola@mynamaki.fi
Koli Maija
Laurin koulu
erityisopettaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
040 135 4504
maija.koli@mynamaki.fi
Kompuinen Matti
Kunnanvirasto
kasvatus- ja sivistysjohtaja vt.
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 783 7285
matti.kompuinen@mynamaki.fi
Kompuinen Matti
Laurin koulu
rehtori
Koulutie 2
23100 Mynämäki
050 565 1891
matti.kompuinen@mynamaki.fi
Kulmala Viktoria
Kirjasto
kulttuuri- ja kirjastopalveluvastaava
Keskuskatu 13
23100 Mynämäki
050 408 5798
viktoria.kulmala@mynamaki.fi
Kuusela Liisa
Huolin koulu
siistijä
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6659
Kytö Aleksi
Irjantalo
vapaa-ajanohjaaja
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 783 7256
aleksi.kyto@mynamaki.fi
Kärkkäinen Marja
Kunnanvirasto
hallintojohtaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 078 4670
marja.karkkainen@mynamaki.fi
L
Lahtonen Jenni
Huolin koulu
luokanopettaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6646
jenni.lahtonen@mynamaki.fi
Laitinen Mervi
Taloushallinto
palkkasihteeri (Akseli)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6612
mervi.laitinen@mynamaki.fi
Laurin koulun keittiö
Laurin koulu
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6631
paivi.setala@mynamaki.fi
Laurin koulun opettajainhuone 1-6 lk
Laurin koulu
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6970
Laurin koulun opettajainhuone 1-6 lk
Laurin koulu
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6971
Laurin koulun opettajainhuone 7-9 lk
Laurin koulu
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6960
Laurin koulun opettajainhuone 7-9 lk
Laurin koulu
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6961
Laurin koulun siivous I
Laurin koulu
siistijät
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6673
Laurin koulun siivous II
Laurin koulu
siistijät
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6674
Lehtilä Ismo
Varikko
kirvesmies
Silotie 1
23100 Mynämäki
040 769 9204
Lehtinen Vesa
Varikko
huoltomies
Silotie 1
23100 Mynämäki
050 400 3241
varasto@mynamaki.fi
Lehtolahti-Saarinen Tarja
Kunnanvirasto
siivoustyönohjaaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6692
tarja.saarinen@mynamaki.fi
Lehtonen Katariina
Tavastilan koulu
opettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 783 7296
katariina.lehtonen@mynamaki.fi
Leino Iiro
Pyhän koulu
luokanopettaja-rehtori
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6912
iiro.leino@mynamaki.fi
Leino Pekka
Lukio
rehtori
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
045 135 0005
pekka.leino@mynamaki.fi
Leivo Tiina
Tavastilan koulu
erityisopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9217
tiina.leivo@mynamaki.fi
Lindell Heidi
Laurin koulu
erityisopettaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
040 135 4503
heidi.lindell@mynamaki.fi
Liponkoski Johanna
Kyläkoulut
kiertävä erityisopettaja
23100 Mynämäki
044 435 6943
johanna.liponkoski@mynamaki.fi
Liukkonen Juha
Kunnanvirasto
elinvoimapäällikkö
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
040 135 4509
juha.liukkonen@mynamaki.fi
Lukion keittiö
Lukio
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6629
sari.verta@mynamaki.fi
M
Martelius Jaana
Laurin koulu
erityisopettaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6942
jaana.martelius@mynamaki.fi
Mattila Riikka
Varikko
huoltomies
Silotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6678
varasto@mynamaki.fi
Mehtälä Tuula
Taloushallinto
palkkasihteeri (Mynämäki)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6607
tuula.mehtala@mynamaki.fi
Mynämäen kirjasto
Kirjasto
Keskuskatu 13
23100 Mynämäki
044 783 7257
kirjasto@mynamaki.fi
Mynämäen kunnan tietosuojavastaava
040 135 4512
tietosuoja@mynamaki.fi
Mynämäen lukion opettajainhuone
Lukio
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6980
Mynämäen Seudun Työttömät Työnhakijat ry.
työttömät
Häävuorentie 2
23100 Mynämäki
044 435 6950
Mynämäen terveyskeskuksen keittiö
Mynämäen terveyskeskus
Kuivelantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6602
Mynämäen terveyskeskuksen siivous
Mynämäen terveyskeskus
siistijät
Kuivelantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6676
Mynämäen uimahalli
Uimahalli
Virastotie 1
23100 Mynämäki
045 131 7777
uimahalli@mynamaki.fi
N
Nordling Iina
Laurin koulu
erityisopettaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6946
iina.nordling@mynamaki.fi
Nuohoojamestari Lauri Aarniemi
muu Mynämäki
www.aarniemi.fi
040 049 8258
lauri@aarniemi.fi
Nuorisotila Irjantalo
Irjantalo
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 783 7297
Nuorisotila Mietoinen
Kylätalo Mietola
Kirkkotie 124
23120 Mietoinen
040 769 9212
O
Ollikainen Teija
Taloushallinto
palkkasihteeri (Mynämäki)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6614
teija.ollikainen@mynamaki.fi
Ollila Outi
Taloushallinto
taloushallintoyksikön päällikkö
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 783 7273
outi.ollila@mynamaki.fi
Osman Sinikka
Karjalan koulu
siistijä
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6675
P
Palonen Tanja
Taloushallinto
reskontrasihteeri
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6601
tanja.palonen@mynamaki.fi
Parkkinen Harry
Laurin koulu
liikunnanopettaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 783 7254
harry.parkkinen@mynamaki.fi
Perkaus Päivi
Taloushallinto
palkkasihteeri (Akseli)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6603
paivi.perkaus@mynamaki.fi
Pietilä Minna
Tavastilan koulu
luokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6696
minna.pietila@mynamaki.fi
Pihlava Raija
Lukio
vararehtori
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
040 135 4500
raija.pihlava@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkodin keittiö
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6622
helena.hietala@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Hippiäiset
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6913
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Kivitaskut
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7287
eskarit.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti leikkitoiminta
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
040 135 4505
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Pajulinnut
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6633
eskarit.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Peukaloiset
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7259
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Puukiipijät
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6661
eskarit.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Satakielet
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7288
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Sinitiaiset
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 043 7669
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti vuorohoito
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6949
Pohjola Susanne
etsivä nuorisotyöntekijä
Hallintokuja 2
21270 Nousiainen
044 435 6919
etsiva@nousiainen.fi
Pullinen Virpi
Vaahteramäen päiväkoti
erityislastentarhanopettaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6690
virpi.pullinen@mynamaki.fi
Pyhän esikoulu
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 769 9206
Pyhän koulu
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6643
iiro.leino@mynamaki.fi
Pyhän koulun keittiö
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6645
sirke.mikkola@mynamaki.fi
Päiviö Antti
Tavastilan koulu
luokanopettaja-rehtori
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 569 9220
antti.paivio@mynamaki.fi
Päiviö Pia
Leinikki
erityisopettaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6914
pia.paivio@mynamaki.fi
Päiväkoti Pajunkissa
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 769 9216
R
Raitanen Taina-Mari
Karjalan koulu
siistijä
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6667
Raunio Saija
Pikkulaurin päiväkoti
erityislastentarhanopettaja
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7289
saija.raunio@mynamaki.fi
Rekola Mira
Kunnanvirasto
työpäällikkö
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
050 338 4470
mira.rekola@mynamaki.fi
Rekunen Petri
Urheilukeskus
kentänhoitaja
Urheilutie 6
23100 Mynämäki
050 402 7666
urheilukeskus@mynamaki.fi
S
Saikkonen Pia
Taloushallinto
palkkasihteeri (Nousiainen)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6621
pia.saikkonen@mynamaki.fi
Sainio Tea
Irjantalo
vs. liikunta- ja nuoriso-palveluvastaava ma-ti
Virastotie 1
23100 Mynämäki
050 300 2508
tea.sainio@mynamaki.fi
Sainio Ville-Veikko
Urheilukeskus
kentänhoitaja
Urheilutie 6
23100 Mynämäki
050 402 7665
urheilukeskus@mynamaki.fi
Salmensuu Marjo
Tavastilan koulu
siistijä
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6670
Salminen Marjo
Päivähoitotoimisto
päiväkodin johtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6625
marjo.salminen@mynamaki.fi
Salminen Timo
Vesihuolto
vesilaitoksen hoitaja
Silotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6651
timo.salminen@mynamaki.fi
Salo Teija
Lukio
siistijä
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6672
Salonen Päivi
Tavastilan koulu
siistijä
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6668
Santanen Erja
Päivähoitotoimisto
varhaiskasvatusjohtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6623
erja.santanen@mynamaki.fi
Seppälä Tiia
Laurin koulu
erityisopettaja
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6944
tiia.seppala@mynamaki.fi
Sjölund Jarmo
Kunnanvirasto
tarkastusinsinööri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
040 646 4404
paikkatieto@mynamaki.fi
Stjärnstedt Stefan
Lukio
opinto-ohjaaja
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6628
stefan.stjarnstedt@mynamaki.fi
Summanen Marja
Tavastilan koulu
erityisopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
050 342 8689
marja.summanen@mynamaki.fi
T
Talvinen Oy
nuohouspalvelut
Mynämäen keskusta ja Mietoinen
www.talvinen.fi
040 064 0656
talvinen@talvinen.fi
Tarvaisten koulu
Tarvaisten koulu
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6635
Tarvaisten koulun keittiö
Tarvaisten koulu
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6649
Tarvaisten päiväkoti
Tarvaisten koulu
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
050 535 7248
Tavastilan esikoulu
Tavastilan koulu
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9208
marika.honkala@mynamaki.fi
Tavastilan koulun keittiö
Tavastilan koulu
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9207
Tavastilan koulun opettajanhuone
Tavastilan koulu
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9210
Tidenberg Tuomo
Tavastilan koulu
luokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6695
tuomo.tidenberg@mynamaki.fi
Toljander Tuija
Kunnanvirasto
ruokapalvelupäällikkö
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
050 595 2651
tuija.toljander@mynamaki.fi
Tolonen Kari
Karjalan koulu
luokanopettaja-rehtori
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6947
kari.tolonen@mynamaki.fi
Tuomi Anne
Leinikki
koulunkäynninohjaaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6652
Tuominen Ville
Leinikki
erityisopettaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6653
ville.tuominen@mynamaki.fi
V
Vaahteramäen päiväkodin keittiö
Ent. opisto
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6634
merja.olli@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Ketunleivät
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 783 7258
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Kissankäpälät
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 535 7252
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Kiurunkannukset
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 135 4513
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Mansikkapaikka
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 783 7276
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Mesimarjat
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 544 3451
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Metsätähdet
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6915
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Sudenmarjat
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 135 4501
Vainio Marja
Tarvaisten koulu
opettaja
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6666
marja.vainio@mynamaki.fi
Verta Sari
pääluottamusmies
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6660
sari.verta@mynamaki.fi
Vesihuoltopäivystys Mynämäen kunta
Vesihuolto
044 534 1220
Vesilaskuttaja
Kunnanvirasto
tavattavissa klo 13-15
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6604
vesilaskutus@mynamaki.fi
Väinölä Sari
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6618
sari.vainola@mynamaki.fi
W
Wikstedt Katri
Taloushallinto
palkkasihteeri (Akseli)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
040 135 4506
katri.wikstedt@mynamaki.fi
Ö
Österberg Seija
Kunnanvirasto
kunnanjohtaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 783 7300
seija.osterberg@mynamaki.fi
Takaisin sivun alkuun