Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Mynämäen kunta
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki

kunta@mynamaki.fi
etunimi.sukunimi@mynamaki.fi

Etsi yhteystietoja
A
Aaltonen Merja
Kunnanvirasto
varhaiskasvatuksen toimistosihteeri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6616
merja.aaltonen@mynamaki.fi
Aaltoseppä Martta
Vaahteramäen päiväkoti
laitoshuoltaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6671
Ahteela Laura
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6942
laura.ahteela@edu.mynamaki.fi
Akkanen Pauli
Vesihuolto
vesilaitoksen hoitaja
Silotie 1
23100 Mynämäki
040 769 9203
Alava Nina
Karjalan päiväkoti, Tarvaisten päiväkoti
varhaiskasvatuksen opettaja, yksiköiden esimies
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
050 306 8887
nina.alava@mynamaki.fi
Anttalainen Anne
Leinikki
opettaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6948
anne.anttalainen@edu.mynamaki.fi
Anttila Anneli
Pikkulaurin päiväkoti
laitoshuoltaja
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7636
Aro Juha
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6945
juha.aro@edu.mynamaki.fi
Aseman koulun keittiö
Aseman koulu
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 435 6644
marjo.kaistila@mynamaki.fi
Aydemir Satu
Irjantalo
aamu- ja iltapäivätoiminnan koordinaattori
Virastotie 1
23100 Mynämäki
040 135 4517
satu.aydemir@mynamaki.fi
B
Björkell Håkan
Kunnanvirasto
maahanmuuttajakoordinaattori Immigration Coordinator
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 660 7511
hakan.bjorkell@mynamaki.fi
E
Eriksson-Tolkki Vilhelmiina
Irjantalo
työpajaohjaaja
Kirkkotie 4
23100 Mynämäki
044 435 6952
tyopaja@mynamaki.fi
F
Franska Niilo
Pyhän koulu
luokanopettaja
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6912
niilo.franska@edu.mynamaki.fi
H
Haapsaari Liisa
Karjalan koulu
luokanopettaja
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6666
liisa.haapsaari@mynamaki.fi
Harka Outi
Kunnanvirasto
rakennustarkastaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 078 2584
outi.harka@mynamaki.fi
Heikkilä Toni
Varikko
huoltomies
Silotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6910
Heinonen Sari
Pyhän koulu
laitoshuoltaja
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6669
Helenius Matti
Kunnanvirasto
yritysasiamies
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 135 4509
matti.helenius@mynamaki.fi
Helisvuori Satu
Kunnanvirasto
hallinto-osaston toimistosihteeri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6609
satu.helisvuori@mynamaki.fi
Helisvuori Teppo
Tilalaitos
kiinteistönhoitaja
23100 Mynämäki
050 595 2646
teppo.helisvuori@mynamaki.fi
Hiirenkorvan päiväkoti
Hiirenkorvan päiväkoti
Kirkkotie 98
23120 Mietoinen
040 769 9209
pk.hiirenkorva@mynamaki.fi
Huhti Sirkku
etsivä nuorisotyöntekijä
Moisiontie 19
21270 Nousiainen
044 435 5209
sirkku.huhti@nousiainen.fi
Hynnä Jenna
Aseman koulu
luokanopettaja
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 435 6639
jenna.hynna@edu.mynamaki.fi
Hynnä Markus
Kunnanvirasto
tietohallintopäällikkö
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 783 7263
markus.hynna@mynamaki.fi
Hynnä Sanni
Taloushallinto
pääkirjanpitäjä (Mynämäki)
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6606
sanni.hynna@mynamaki.fi
Hynnä Satu
Pikkulaurin päiväkoti
varhaiskasvatuksen erityisopettaja
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
040 135 4502
satu.hynna@mynamaki.fi
Häkkinen Anne
Pyhän koulu
luokanopettaja
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 135 4510
anne.hakkinen@edu.mynamaki.fi
Häävuoren palvelukeskuksen keittiö
Häävuoren palvelukeskus
Häävuorentie 2
23100 Mynämäki
044 435 6624
merja.talja@mynamaki.fi
I
Ihanamäki Mika
Laurin koulu
ICT-asiantuntija
Virastotie 3
23100 Mynämäki
050 478 3588
mika.ihanamaki@edu.mynamaki.fi
Iloniemi Hilkka
Karjalan koulu
laitoshuoltaja
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6675
Iltanen Minna
Pikkulaurin päiväkoti
päiväkodin johtaja
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6626
minna.iltanen@mynamaki.fi
Iltapäivätoiminta Irjantalo
Irjantalo
Virastotie 1
23100 Mynämäki
050 342 8702
Iltapäivätoiminta Pyhä
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 783 7284
Iltapäivätoiminta Tavastila
Kylätalo Mietola
Kirkkotie 124
23120 Mietoinen
040 769 9215
Immonen Mikko
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6682
mikko.immonen@ edu.mynamaki.fi
Iso-Kouvola Liisa
Kunnanvirasto
sivistysosaston toimistosihteeri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6617
liisa.iso-kouvola@mynamaki.fi
Iso-Kouvola-Aulio Satu
Vaahteramäen päiväkoti
varhaiskasvatuksen erityisopettaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 530 6427
satu.iso-kouvola-aulio@mynamaki.fi
J
Jetsonen Jessica
Leinikki
koulunkäynninohjaaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6940
Joensuu-Mäkinen Hanna
Laurin koulu
liikunnanopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 783 7255
hanna.joensuu-makinen@ edu.mynamaki.fi
Jokila Anne
Leinikki
koulunkäynninohjaaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6652
Jokila Teija
Laurin koulu
koulusihteeri
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6632
teija.jokila@edu.mynamaki.fi
Junnikkala Oskari
Kunnanvirasto
kunnossapidon työnjohtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6920
oskari.junnikkala@mynamaki.fi
Juntunen Sari
Taloushallinto
kirjanpitäjä (Akseli)
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6611
sari.juntunen@mynamaki.fi
K
Kaitaniemi Minna
Lukio
opinto-ohjaaja
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6628
minna.kaitaniemi@ edu.mynamaki.fi
Kaitila Eeva
Taloushallinto
reskontrasihteeri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6610
eeva.kaitila@mynamaki.fi
Karjalan koulu
Karjalan koulu
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6642
kari.tolonen@edu.mynamaki.fi
Karjalan koulun keittiö
Karjalan koulu
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6641
marjaana.huiskala@mynamaki.fi
Karjalan päiväkoti
Karjalan koulu
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
050 535 7249
pk.karjala@mynamaki.fi
Karru Tuulikki
Tavastilan koulu
luokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6697
tuulikki.karru@edu.mynamaki.fi
Karvinen Jaakko
Irjantalo
työpajaohjaaja
Kirkkokatu 4
23100 Mynämäki
044 435 6952
tyopaja@mynamaki.fi
Kiinteistöpäivystäjä Mynämäen kunta
Tilalaitos
23100 Mynämäki
045 635 7272
Kinos Annakaisa
Laurin koulu
oppilaanohjaaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6630
annakaisa.kinos@mynamaki.fi
Kivilä Kirsi
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 705 3136
kirsi.kivila@mynamaki.fi
Koli Maija
Tavastilan koulu
erityisopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9217
maija.koli@edu.mynamaki.fi
Kompuinen Matti
Laurin koulu
rehtori
Virastotie 3
23100 Mynämäki
050 565 1891
matti.kompuinen@edu.mynamaki.fi
Koponen Tiina
Leinikki
koulunkäynninohjaaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
050 568 7775
Kulmala Viktoria
Kirjasto
kulttuuri- ja kirjastopalveluvastaava
Keskuskatu 13
23100 Mynämäki
050 408 5798
viktoria.kulmala@mynamaki.fi
Kytö Aleksi
Irjantalo
vapaa-ajanohjaaja
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 783 7256
aleksi.kyto@mynamaki.fi
Kärkkäinen Marja
Taloushallinto
taloushallintoyksikön päällikkö
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 783 7273
marja.karkkainen@mynamaki.fi
Kärkkäinen Marja
Kunnanvirasto
hallintojohtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 078 4670
marja.karkkainen@mynamaki.fi
L
Laakso Santeri
Varikko
huoltomies
Silotie 1
23100 Mynämäki
050 052 4459
Laaksonen Kati
Hiirenkorvan päiväkoti, Pajunkissan päiväkoti
varhaiskasvatuksen opettaja, yksiköiden esimies
Kirkkotie 98
23120 Mietoinen
040 769 0268
kati.laaksonen@mynamaki.fi
Lahtinen Pauliina
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
040 664 1291
pauliina.lahtinen@edu.mynamaki.fi
Lahtonen Jenni
Aseman koulu
luokanopettaja
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 435 6635
jenni.lahtonen@edu.mynamaki.fi
Lamerto Juho
Kunnanvirasto
toimistoinsinööri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 665 7787
juho.lamerto@mynamaki.fi
Laurila Päivi
Tavastilan koulu
erityisluokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 614 6199
paivi.laurila@edu.mynamaki.fi
Laurin koulun keittiö
Laurin koulu
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6631
paivi.setala@mynamaki.fi
Laurin koulun keittiö, erityisruokavaliot
Laurin koulu
Koulutie 2
23100 Mynämäki
040 195 4216
Laurin koulun opettajainhuone 1-6 lk
Laurin koulu
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6970
Laurin koulun opettajainhuone 1-6 lk
Laurin koulu
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6971
Laurin koulun opettajainhuone 7-9 lk
Laurin koulu
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6960
Laurin koulun opettajainhuone 7-9 lk
Laurin koulu
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6961
Laurin koulun siivous I
Laurin koulu
laitoshuoltajat
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6673
Laurin koulun siivous II
Laurin koulu
laitoshuoltajat
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6674
Leino Iiro
Tavastilan koulu
luokanopettaja-rehtori
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 569 9220
iiro.leino@edu.mynamaki.fi
Leino Pekka
Lukio
rehtori
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
045 135 0005
pekka.leino@edu.mynamaki.fi
Leivo Tiina
Tavastilan koulu
erityisluokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 783 7296
tiina.leivo@edu.mynamaki.fi
Lindell Heidi
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
040 135 4503
heidi.lindell@edu.mynamaki.fi
Liponkoski Johanna
Tavastilan koulu
erityisopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 525 9056
johanna.liponkoski@ edu.mynamaki.fi
Lizeliuksen palvelukeskuksen keittiö
Lizeliuksen palvelukeskus
Häävuorentie 5
23100 Mynämäki
050 326 8110
erja.laiho@mynamaki.fi
Lukion keittiö
Lukio
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6629
elina.kajala-tuominen@ mynamaki.fi
M
Matalamäki Mirka
Kirjasto
erikoiskirjastovirkailija
Keskuskatu 13
23100 Mynämäki
040 135 4508
mirka.matalamaki@mynamaki.fi
Matilainen Elina
Pyhän koulu
luokanopettaja
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6643
elina.matilainen@ edu.mynamaki.fi
Mattila Riikka
Varikko
huoltomies
Silotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6678
varasto@mynamaki.fi
Mehtälä Tuula
Taloushallinto
palkkasihteeri (Mynämäki)
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6607
tuula.mehtala@mynamaki.fi
Mynämäen kirjasto
Kirjasto
Keskuskatu 13
23100 Mynämäki
044 783 7257
kirjasto@mynamaki.fi
Mynämäen kunnan tietosuojavastaava
040 135 4512
tietosuoja@mynamaki.fi
Mynämäen lukion opettajainhuone
Lukio
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6980
Mynämäen Seudun Työttömät Työnhakijat ry.
työttömät
Häävuorentie 2
23100 Mynämäki
044 435 6950
Mynämäen terveyskeskuksen keittiö
Mynämäen terveyskeskus
Kuivelantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6602
erja.laiho@mynamaki.fi
Mynämäen terveyskeskuksen siivous
Mynämäen terveyskeskus
laitoshuoltajat
Kuivelantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6676
Mynämäen uimahalli
Uimahalli
Virastotie 1
23100 Mynämäki
045 131 7777
uimahalli@mynamaki.fi
Mäenpää Annemari
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
040 135 4504
annemari.maenpaa@ edu.mynamaki.fi
Mäki Anne
Taloushallinto
palkkasihteeri (Akseli)
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6612
anne.maki@mynamaki.fi
Mäkinen Akseli
Tilalaitos
kiinteistönhoitaja
23100 Mynämäki
040 756 4056
akseli.makinen@mynamaki.fi
N
Nordling Iina
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6946
iina.nordling@edu.mynamaki.fi
Nuorisotila Irjantalo
Irjantalo
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 783 7297
Nuorisotila Mietoinen
Kylätalo Mietola
Kirkkotie 124
23120 Mietoinen
040 769 9212
P
Paavilainen Sanna-Mari
Aseman koulu
luokanopettaja-rehtori
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 569 9411
sanna-mari.paavilainen@ edu.mynamaki.fi
Palonen Tanja
Taloushallinto
reskontrasihteeri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6601
tanja.palonen@mynamaki.fi
Parkkinen Harry
Laurin koulu
liikunnanopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 783 7254
harry.parkkinen@edu.mynamaki.fi
Patronen Jari
Kunnanvirasto
ma. ympäristösihteeri (Masku, Nousiainen)
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 135 4516
jari.patronen@mynamaki.fi
Pietilä Minna
Tavastilan koulu
luokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6696
minna.pietila@edu.mynamaki.fi
Pihlava Raija
Lukio
vararehtori
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
040 135 4500
raija.pihlava@edu.mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkodin keittiö
Pikkulaurin päiväkoti
Koulutie 3
23100 Mynämäki
044 435 6622
helena.hietala@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Hippiäiset
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6913
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Kivitaskut
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7287
eskarit.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Pajulinnut
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6633
eskarit.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Peukaloiset
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7259
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Puukiipijät
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6661
eskarit.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Satakielet
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7288
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Sinitiaiset
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 043 7669
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti vuorohoito
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6949
Pohjanpiiri Raisa
Laurin koulu
apulaisrehtori
Virastotie 3
23100 Mynämäki
040 135 4507
raisa.pohjanpiiri@ edu.mynamaki.fi
Porkka Susan
Kunnanvirasto
kasvatus- ja sivistysjohtaja
sivistysjohtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 783 7285
susan.porkka@mynamaki.fi
Pyhän esikoulu
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 769 9206
merja.peltola@mynamaki.fi
Pyhän koulun keittiö
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6645
sirke.mikkola@mynamaki.fi
Päiviö Pia
Leinikki
erityisluokanopettaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6914
pia.paivio@edu.mynamaki.fi
Päiväkoti Pajunkissa
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 769 9216
pk.pajunkissa@mynamaki.fi
Päiväkoti Pajunkissa Lemmikit
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 135 4513
pk.pajunkissa@mynamaki.fi
R
Raunio Saija
Pikkulaurin päiväkoti
varhaiskasvatuksen erityisopettaja
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7289
saija.raunio@mynamaki.fi
Rekunen Petri
Urheilukeskus
kentänhoitaja
Urheilutie 6
23100 Mynämäki
050 402 7666
urheilukeskus@mynamaki.fi
Ruohomäki-Nurmi Liisa
Tavastilan koulu
laitoshuoltaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6668
S
Saarni Anu
Irjantalo
liikunta- ja nuorisopalveluvastaava
Virastotie 1
23100 Mynämäki
050 300 2508
anu.saarni@mynamaki.fi
Sainio Laura
Lukio
koulusihteeri
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6627
laura.sainio@edu.mynamaki.fi
Sainio Laura
koulukuljetusyhdyshenkilö
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 783 7286
laura.sainio@edu.mynamaki.fi
Sainio Ville-Veikko
Urheilukeskus
kentänhoitaja
Urheilutie 6
23100 Mynämäki
050 402 7665
urheilukeskus@mynamaki.fi
Salminen Timo
Vesihuolto
vesilaitoksen hoitaja
Silotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6651
timo.salminen@mynamaki.fi
Salo Teija
Lukio
laitoshuoltaja
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6672
Salonen Simo
Kunnanvirasto
työpäällikkö
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 338 4470
simo.salonen@mynamaki.fi
Salonen Simo
Kunnanvirasto
vt. tekninen johtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 585 6772
simo.salonen@mynamaki.fi
Santanen Erja
Kunnanvirasto
varhaiskasvatusjohtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6623
erja.santanen@mynamaki.fi
Seppälä Tiia
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6944
tiia.seppala@edu.mynamaki.fi
Silfverberg Vivica
etsivä nuorisotyöntekijä
Moisiontie 19
21270 Nousiainen
044 435 5363
vivica.silfverberg@nousiainen.fi
Summanen Marja
Tavastilan koulu
erityisopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
050 342 8689
marja.summanen@edu.mynamaki.fi
Syrjänpää Krista
Tilalaitos
kiinteistönhoitaja
23100 Mynämäki
040 701 6012
krista.syrjanpaa@mynamaki.fi
T
Tamminen Päivi
Taloushallinto
palkkasihteeri (Mynämäki ja Nousiainen)
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6614
paivi.tamminen@mynamaki.fi
Tarvaisten päiväkoti
Kunnantalo
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 535 7248
pk.tarvainen@mynamaki.fi
Tavastilan esikoulu
Tavastilan koulu
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9208
marika.honkala@mynamaki.fi
Tavastilan koulun keittiö
Tavastilan koulu
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9207
taija.rajala@mynamaki.fi
Tidenberg Tuomo
Tavastilan koulu
luokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6695
tuomo.tidenberg@ edu.mynamaki.fi
Tikka Lauri
Tilalaitos
kiinteistönhoitaja
23120 Mietoinen
040 571 5705
lauri.tikka@mynamaki.fi
Toljander Tuija
Kunnanvirasto
ruokapalvelupäällikkö
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 595 2651
tuija.toljander@mynamaki.fi
Tolonen Kari
Karjalan koulu
luokanopettaja-rehtori
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6947
kari.tolonen@edu.mynamaki.fi
Tuominen Anne-Marie
Kunnanvirasto
vs. ympäristösihteeri (Mynämäki, Rusko)
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 135 4515
anne-marie.tuominen@ mynamaki.fi
Tuominen Erja-Liisa
Taloushallinto
palkkasihteeri (Akseli)
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 135 4506
erja.tuominen@mynamaki.fi
Tuominen Sari
Tavastilan koulu
laitoshuoltaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6670
Tuominen Ville
Leinikki
erityisluokanopettaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6653
ville.tuominen@edu.mynamaki.fi
V
Vaahteramäen päiväkodin keittiö
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6634
heli.kivimaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Ketunleivät
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 783 7258
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Kissankäpälät
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 535 7252
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Mansikkapaikka
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 783 7276
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Mesimarjat
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 544 3451
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Metsätähdet
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6915
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Sudenmarjat
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 135 4501
Varjonen Maria
Kunnanvirasto
tiedonhallintasihteeri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6608
maria.varjonen@mynamaki.fi
Verta Sari
Kunnanvirasto
siivoustyönohjaaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6692
sari.verta@mynamaki.fi
Vesihuoltopäivystys Mynämäen kunta
Vesihuolto
044 534 1220
Vesilaskuttaja
Kunnanvirasto
tavattavissa klo 12-15
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6604
vesilaskutus@mynamaki.fi
Virtanen Niina
JHL pääluottamusmies
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6660
niina.virtanen@mynamaki.fi
Vuoristo Janina
Vaahteramäen päiväkoti
päiväkodin johtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 705 7789
janina.vuoristo@mynamaki.fi
Väinölä Sari
Kunnanvirasto
teknisen osaston toimistosihteeri
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6618
sari.vainola@mynamaki.fi
W
Wikstedt Katri
Taloushallinto
palkkasihteeri (Rusko)
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6619
katri.wikstedt@mynamaki.fi
Ö
Österberg Seija
Kunnanvirasto
kunnanjohtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 783 7300
seija.osterberg@mynamaki.fi
Takaisin sivun alkuun