Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Mynämäen kunta
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki

kunta@mynamaki.fi
etunimi.sukunimi@mynamaki.fi

 

Etsi yhteystietoja
A
Aaltonen Merja
Varhaiskasvatustoimisto
toimistosihteeri
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6616
merja.aaltonen@mynamaki.fi
Aaltoseppä Martta
Vaahteramäen päiväkoti
siistijä
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6671
Ahlqvist Pentti
Mynämäen terveyskeskus
kiinteistönhoitaja
Kuivelantie 10
23100 Mynämäki
050 562 5534
pentti.ahlqvist@mynamaki.fi
Ahteela Laura
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6942
laura.ahteela@mynamaki.fi
Ahtiainen Laura
Kunnanvirasto
ympäristösihteeri (Masku, Nousiainen)
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
040 135 4516
laura.ahtiainen@mynamaki.fi
Akkanen Pauli
Vesihuolto
vesilaitoksen hoitaja
Silotie 1
23100 Mynämäki
040 769 9203
Anttalainen Anne
Leinikki
opettaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6948
anne.anttalainen@mynamaki.fi
Anttila Anneli
Pikkulaurin päiväkoti
siistijä
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7636
Aro Juha
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6945
juha.aro@mynamaki.fi
Aseman koulu
Aseman koulu
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 435 6639
pauliina.kallunen@mynamaki.fi
Aseman koulun keittiö
Aseman koulu
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 435 6644
anne.berg@mynamaki.fi
Aydemir Satu
Irjantalo
aamu- ja iltapäivätoiminnan koordinaattori
Virastotie 1
23100 Mynämäki
040 135 4517
satu.aydemir@mynamaki.fi
E
Eriksson-Tolkki Vilhelmiina
Irjantalo
työpajaohjaaja
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6952
tyopaja@mynamaki.fi
Eura Vesa-Matti
Kunnanvirasto
tekninen johtaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
050 585 6772
vesa-matti.eura@mynamaki.fi
H
Haapsaari Liisa
Tarvaisten koulu
luokanopettaja
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6666
liisa.haapsaari@mynamaki.fi
Harka Outi
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6620
outi.harka@mynamaki.fi
Heikkilä Toni
Varikko
huoltomies
Silotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6910
Heikola Annika
Kunnanvirasto
rakennustarkastaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
050 078 2584
annika.heikola@mynamaki.fi
Heinonen Sari
Pyhän koulu
siistijä
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6669
Helenius Matti
Kunnanvirasto
yritysasiamies
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
040 135 4509
matti.helenius@mynamaki.fi
Helisvuori Satu
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6609
satu.helisvuori@mynamaki.fi
Helisvuori Teppo
Laurin koulu
kiinteistönhoitaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
050 595 2646
teppo.helisvuori@mynamaki.fi
Hiirenkorvan päiväkoti
Hiirenkorvan päiväkoti
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9209
pk.hiirenkorva@mynamaki.fi
Holttinen Katja
Kunnanvirasto
ympäristösihteeri (Mynämäki, Rusko)
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
040 135 4515
katja.holttinen@mynamaki.fi
Huiskala Marjaana
Tilalaitos
siistijä
Rantasaunat
23100 Mynämäki
044 435 6663
Hynnä Markus
Kunnanvirasto
tietohallintopäällikkö
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 783 7263
markus.hynna@mynamaki.fi
Hynnä Satu
Tavastilan koulu
varhaiskasvatuksen erityisopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 135 4502
satu.hynna@mynamaki.fi
Häkkinen Anne
Pyhän koulu
luokanopettaja
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 135 4510
anne.hakkinen@mynamaki.fi
Häävuoren keittiö
Häävuoren palvelukeskus
Häävuorentie 2
23100 Mynämäki
044 435 6624
merja.talja@mynamaki.fi
I
Ihanamäki Mika
Laurin koulu
tvt-opettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
050 478 3588
mika.ihanamaki@mynamaki.fi
Iloniemi Hilkka
Karjalan koulu
siistijä
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6675
Iltanen Minna
Pikkulaurin päiväkoti
päiväkodin johtaja
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6626
minna.iltanen@mynamaki.fi
Iltapäivätoiminta Irjantalo
Irjantalo
Virastotie 1
23100 Mynämäki
050 342 8702
Iltapäivätoiminta Pyhä
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 783 7284
Iltapäivätoiminta Tarvainen
Tarvaisten koulu
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
044 783 7252
Iltapäivätoiminta Tavastila
Kylätalo Mietola
Kirkkotie 124
23120 Mietoinen
040 769 9215
Immonen Mikko
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6682
mikko.immonen@mynamaki.fi
Iso-Kouvola Liisa
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6617
liisa.iso-kouvola@mynamaki.fi
J
Jetsonen Jessica
Leinikki
koulunkäynninohjaaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6940
Jokila Teija
Laurin koulu
koulusihteeri
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6632
teija.jokila@mynamaki.fi
Junnikkala Oskari
Kunnanvirasto
kunnossapidon työnjohtaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6920
oskari.junnikkala@mynamaki.fi
K
Kaitila Eeva
Taloushallinto
reskontrasihteeri
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6610
eeva.kaitila@mynamaki.fi
Kallunen Pauliina
Aseman koulu
luokanopettaja-rehtori
Opintie 35
23100 Mynämäki
044 569 9411
pauliina.kallunen@mynamaki.fi
Kannisto Marja
Irjantalo
liikunta- ja nuorisopalveluvastaava
Virastotie 1
23100 Mynämäki
050 300 2508
Karjalan koulu
Karjalan koulu
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6642
kari.tolonen@mynamaki.fi
Karjalan koulun keittiö
Karjalan koulu
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6641
marjaana.huiskala@mynamaki.fi
Karjalan päiväkoti
Karjalan koulu
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
050 535 7249
pk.karjala@mynamaki.fi
Karru Tuulikki
Tavastilan koulu
luokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6697
tuulikki.karru@mynamaki.fi
Kaven Esa
Vaahteramäen päiväkoti
kiinteistönhoitaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 342 8674
esa.kaven@mynamaki.fi
Kerminen Kai
Laurin koulu
oppilaanohjaaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6630
kai.kerminen@mynamaki.fi
Kiinteistöpäivystäjä Mynämäen kunta
Tilalaitos
23100 Mynämäki
045 635 7272
Kitola-Penttinen Maria
Laurin koulu
liikunnanopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 783 7255
maria.kitola@mynamaki.fi
Koli Maija
Tavastilan koulu
erityisopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9217
maija.koli@mynamaki.fi
Kompuinen Matti
Laurin koulu
rehtori
Virastotie 3
23100 Mynämäki
050 565 1891
matti.kompuinen@mynamaki.fi
Kontulainen Johanna
Pyhän koulu
luokanopettaja
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6912
johanna.kontulainen@mynamaki.fi
Kulmala Viktoria
Kirjasto
kulttuuri- ja kirjastopalveluvastaava
Keskuskatu 13
23100 Mynämäki
050 408 5798
viktoria.kulmala@mynamaki.fi
Kytö Aleksi
Irjantalo
vapaa-ajanohjaaja
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 783 7256
aleksi.kyto@mynamaki.fi
Kärkkäinen Marja
Kunnanvirasto
hallintojohtaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 078 4670
marja.karkkainen@mynamaki.fi
L
Laakso Santeri
Varikko
huoltomies
Silotie 1
23100 Mynämäki
050 052 4459
Laaksonen Kati
Hiirenkorvan päiväkoti, Pajunkissan päiväkoti
varhaiskasvatuksen opettaja, yksiköiden esimies
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 0268
kati.laaksonen@mynamaki.fi
Lahtonen Jenni
Tarvaisten koulu
luokanopettaja
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6635
jenni.lahtonen@mynamaki.fi
Laitinen Mervi
Taloushallinto
palkkasihteeri (Akseli)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6612
mervi.laitinen@mynamaki.fi
Laurin koulun keittiö
Laurin koulu
Koulutie 2
23100 Mynämäki
044 435 6631
paivi.setala@mynamaki.fi
Laurin koulun opettajainhuone 1-6 lk
Laurin koulu
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6970
Laurin koulun opettajainhuone 1-6 lk
Laurin koulu
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6971
Laurin koulun opettajainhuone 7-9 lk
Laurin koulu
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6960
Laurin koulun opettajainhuone 7-9 lk
Laurin koulu
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6961
Laurin koulun siivous I
Laurin koulu
siistijät
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6673
Laurin koulun siivous II
Laurin koulu
siistijät
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6674
Lehtilä Ismo
Varikko
kirvesmies
Silotie 1
23100 Mynämäki
040 769 9204
Leino Iiro
Tavastilan koulu
luokanopettaja-rehtori
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 569 9220
iiro.leino@mynamaki.fi
Leino Pekka
Lukio
rehtori
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
045 135 0005
pekka.leino@mynamaki.fi
Leivo Tiina
Tavastilan koulu
erityisluokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 783 7296
tiina.leivo@mynamaki.fi
Leppimäki Taru
etsivä nuorisotyöntekijä
Hallintokuja 2
21270 Nousiainen
044 435 6919
etsiva@nousiainen.fi
Lindell Heidi
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
040 135 4503
heidi.lindell@mynamaki.fi
Lizeliuksen palvelukeskuksen keittiö
Lizeliuksen palvelukeskus
Häävuorentie 5
23100 Mynämäki
050 326 8110
erja.laiho@mynamaki.fi
Lukion keittiö
Lukio
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6629
elina.kajala-tuominen@mynamaki.fi
M
Matilainen Elina
Pyhän koulu
luokanopettaja
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6643
elina.matilainen@mynamaki.fi
Mattila Riikka
Varikko
huoltomies
Silotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6678
varasto@mynamaki.fi
Mehtälä Tuula
Taloushallinto
palkkasihteeri (Mynämäki)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6607
tuula.mehtala@mynamaki.fi
Mynämäen kirjasto
Kirjasto
Keskuskatu 13
23100 Mynämäki
044 783 7257
kirjasto@mynamaki.fi
Mynämäen kunnan tietosuojavastaava
040 135 4512
tietosuoja@mynamaki.fi
Mynämäen lukion opettajainhuone
Lukio
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6980
Mynämäen Seudun Työttömät Työnhakijat ry.
työttömät
Häävuorentie 2
23100 Mynämäki
044 435 6950
Mynämäen terveyskeskuksen keittiö
Mynämäen terveyskeskus
Kuivelantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6602
erja.laiho@mynamaki.fi
Mynämäen terveyskeskuksen siivous
Mynämäen terveyskeskus
siistijät
Kuivelantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6676
Mynämäen uimahalli
Uimahalli
Virastotie 1
23100 Mynämäki
045 131 7777
uimahalli@mynamaki.fi
Mäenpää Annemari
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
040 135 4504
annemari.maenpaa@mynamaki.fi
N
Nordling Iina
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6946
iina.nordling@mynamaki.fi
Nuohoojamestari Lauri Aarniemi
muu Mynämäki
www.aarniemi.fi
040 049 8258
lauri@aarniemi.fi
Nuorisotila Irjantalo
Irjantalo
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 783 7297
Nuorisotila Mietoinen
Kylätalo Mietola
Kirkkotie 124
23120 Mietoinen
040 769 9212
O
Ollikainen Teija
Taloushallinto
palkkasihteeri (Mynämäki)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6614
teija.ollikainen@mynamaki.fi
P
Palonen Tanja
Taloushallinto
reskontrasihteeri
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6601
tanja.palonen@mynamaki.fi
Parkkinen Harry
Laurin koulu
liikunnanopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 783 7254
harry.parkkinen@mynamaki.fi
Pietilä Minna
Tavastilan koulu
luokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6696
minna.pietila@mynamaki.fi
Pihlava Raija
Lukio
vararehtori
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
040 135 4500
raija.pihlava@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkodin keittiö
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6622
helena.hietala@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Hippiäiset
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6913
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Kivitaskut
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7287
eskarit.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti leikkitoiminta
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
040 135 4505
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Pajulinnut
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6633
eskarit.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Peukaloiset
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7259
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Puukiipijät
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6661
eskarit.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Satakielet
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7288
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti Sinitiaiset
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 043 7669
pk.pikkulauri@mynamaki.fi
Pikkulaurin päiväkoti vuorohoito
Pikkulaurin päiväkoti
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 435 6949
Pohjanpiiri Raisa
Laurin koulu
apulaisrehtori
Virastotie 3
23100 Mynämäki
040 135 4507
raisa.pohjanpiiri@mynamaki.fi
Porkka Susan
Kunnanvirasto
kasvatus- ja sivistysjohtaja
sivistysjohtaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 783 7285
susan.porkka@mynamaki.fi
Pyhän esikoulu
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 769 9206
merja.peltola@mynamaki.fi
Pyhän koulun keittiö
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
044 435 6645
sirke.mikkola@mynamaki.fi
Päiviö Pia
Leinikki
erityisopettaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6914
pia.paivio@mynamaki.fi
Päiväkoti Pajunkissa
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 769 9216
pk.pajunkissa@mynamaki.fi
Päiväkoti Pajunkissa Lemmikit
Pyhän koulu
Pyhäntie 49
23140 Hietamäki
040 135 4513
pk.pajunkissa@mynamaki.fi
Päärni Katja
Taloushallinto
taloushallintoyksikön päällikkö
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 783 7273
katja.paarni@mynamaki.fi
R
Raunio Saija
Pikkulaurin päiväkoti
varhaiskasvatuksen erityisopettaja
Kotipellontie 6
23100 Mynämäki
044 783 7289
saija.raunio@mynamaki.fi
Rekola Mira
Kunnanvirasto
työpäällikkö
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
050 338 4470
mira.rekola@mynamaki.fi
Rekunen Petri
Urheilukeskus
kentänhoitaja
Urheilutie 6
23100 Mynämäki
050 402 7666
urheilukeskus@mynamaki.fi
Riihiaho Terhi
Taloushallinto
pääkirjanpitäjä (Akseli)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6611
terhi.riihiaho@mynamaki.fi
S
Saikkonen Pia
Taloushallinto
palkkasihteeri (Nousiainen)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6621
pia.saikkonen@mynamaki.fi
Sainio Laura
Lukio
koulusihteeri
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6627
laura.sainio@mynamaki.fi
Sainio Laura
koulukuljetusyhdyshenkilö
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 783 7286
laura.sainio@mynamaki.fi
Sainio Ville-Veikko
Urheilukeskus
kentänhoitaja
Urheilutie 6
23100 Mynämäki
050 402 7665
urheilukeskus@mynamaki.fi
Salmensuu Marjo
Tavastilan koulu
siistijä
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6670
Salminen Marjo
Vaahteramäen päiväkoti
päiväkodin johtaja
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6625
marjo.salminen@mynamaki.fi
Salminen Timo
Vesihuolto
vesilaitoksen hoitaja
Silotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6651
timo.salminen@mynamaki.fi
Salo Teija
Lukio
siistijä
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6672
Salonen Päivi
Tavastilan koulu
siistijä
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6668
Santanen Erja
Varhaiskasvatustoimisto
varhaiskasvatusjohtaja
Virastotie 1
23100 Mynämäki
044 435 6623
erja.santanen@mynamaki.fi
Seppälä Tiia
Laurin koulu
erityisopettaja
Virastotie 3
23100 Mynämäki
044 435 6944
tiia.seppala@mynamaki.fi
Stjärnstedt Stefan
Lukio
opinto-ohjaaja
Keskuskatu 19
23100 Mynämäki
044 435 6628
stefan.stjarnstedt@mynamaki.fi
Summanen Marja
Tavastilan koulu
erityisopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
050 342 8689
marja.summanen@mynamaki.fi
T
Talja Jari
Tilalaitos
kiinteistönhoitaja
23120 Mietoinen
044 043 7668
Talvinen Oy
nuohouspalvelut
Mynämäen keskusta ja Mietoinen
www.talvinen.fi
040 064 0656
talvinen@talvinen.fi
Tarvaisten koulun keittiö
Tarvaisten koulu
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
044 435 6649
heidi.salminen@mynamaki.fi
Tarvaisten päiväkoti
Tarvaisten koulu
Karjalantie 10
23100 Mynämäki
050 535 7248
nina.alava@mynamaki.fi
Tavastilan esikoulu
Tavastilan koulu
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9208
marika.honkala@mynamaki.fi
Tavastilan koulun keittiö
Tavastilan koulu
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
040 769 9207
taija.rajala@mynamaki.fi
Tidenberg Tuomo
Tavastilan koulu
luokanopettaja
Tavastilantie 1
23120 Mietoinen
044 435 6695
tuomo.tidenberg@mynamaki.fi
Tiedonhallintasihteeri
Kunnanvirasto
tiedonhallintasihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6608
Toljander Tuija
Kunnanvirasto
ruokapalvelupäällikkö
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
050 595 2651
tuija.toljander@mynamaki.fi
Tolonen Kari
Karjalan koulu
luokanopettaja-rehtori
Karjalankyläntie 114
23100 Mynämäki
044 435 6947
kari.tolonen@mynamaki.fi
Tuomi Anne
Leinikki
koulunkäynninohjaaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6652
Tuominen Erja-Liisa
Taloushallinto
palkkasihteeri (Akseli)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
040 135 4506
erja.tuominen@mynamaki.fi
Tuominen Ville
Leinikki
erityisopettaja
Yläneentie 148
23100 Mynämäki
044 435 6653
ville.tuominen@mynamaki.fi
Tähkäpää Hanna
Taloushallinto
pääkirjanpitäjä (Mynämäki)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6606
hanna.tahkapaa@mynamaki.fi
V
Vaahteramäen päiväkodin keittiö
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6634
heli.kivimaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Kissankäpälät
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
050 535 7252
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Mansikkapaikka
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 783 7276
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Mesimarjat
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 544 3451
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Metsätähdet
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
044 435 6915
pk.vaahteramaki@mynamaki.fi
Vaahteramäen päiväkoti Sudenmarjat
Vaahteramäen päiväkoti
Vehmaantie 111
23100 Mynämäki
040 135 4501
Vainikka Jenni
Taloushallinto
palkkasihteeri (Akseli)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6603
jenni.vainikka@mynamaki.fi
Verta Sari
Kunnanvirasto
siivoustyönohjaaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6692
sari.verta@mynamaki.fi
Verta Sari
pääluottamusmies
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6660
sari.verta@mynamaki.fi
Vesihuoltopäivystys Mynämäen kunta
Vesihuolto
044 534 1220
Vesilaskuttaja
Kunnanvirasto
tavattavissa klo 13-15
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6604
vesilaskutus@mynamaki.fi
Väinölä Sari
Kunnanvirasto
toimistosihteeri
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 435 6618
sari.vainola@mynamaki.fi
W
Wikstedt Katri
Taloushallinto
palkkasihteeri (Rusko)
Keskuskatu 31
23100 Mynämäki
044 435 6619
katri.wikstedt@mynamaki.fi
Ö
Österberg Seija
Kunnanvirasto
kunnanjohtaja
Keskuskatu 21
23100 Mynämäki
044 783 7300
seija.osterberg@mynamaki.fi
Takaisin sivun alkuun